Remis Pelikana Z Polonią

Dzisiaj o godzinie 17:00 zaczął się mecz Pelikan Łowicz Polonia Warszawa który zakończył się remisem 1:1 obydwie te bramki padły z rzutów karnych.Pierwszego gola w tym meczu strzelił Wojcieszyński w 78 minucie. A drugiego dającego remis strzelił Pieczara w 90 minucie.

Pelikan Łowicz 1:1 Polonia Warszawa

Wojcieszyński 78'      Pieczara 90'

Dzisiaj o godzinie 17:00 zaczął się mecz Pelikan Polonia Warszawa który zakończył się remisem 1:1 obydwie te brami padły z rzutów karnych. Pierwszego gola w tym meczu strzelił Wojcieszyński w 78 minucie. A drugiego dającego remis strzelił Pieczara w 90 minucie. (http://pelikanlowicz.futbolowo.pl)
Dzisiaj o godzinie 17:00 zaczął się mecz Pelikan Polonia Warszawa który zakończył się remisem 1:1 obydwie te brami padły z rzutów karnych. Pierwszego gola w tym meczu strzelił Wojcieszyński w 78 minucie. A drugiego dającego remis strzelił Pieczara w 90 minucie. (http://pelikanlowicz.futbolowo.pl)Dzisiaj o godzinie 17:00 zaczął się mecz Pelikan Polonia Warszawa który zakończył się remisem 1:1 obydwie te brami padły z rzutów karnych. Pierwszego gola w tym meczu strzelił Wojcieszyński w 78 minucie. A drugiego dającego remis strzelił Pieczara w 90 minucie. (http://pelikanlowicz.futbolowo.pl)